Здоров'язбережувальні технології



                 Практичний треніг "Реалізація курсу "Вчимося жити разом"

У 2017/2018 навчальному році у навчальних закладах Кіровоградської області розпочинається навчання учнів життєвих навичок шляхом інтеграції курсу «Вчимося жити разом» у зміст навчального предмета «Основи здоров’я» та плани виховної роботи закладів освіти.
   03 жовтня 2017 року на базі КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ степенів №5» відбувся практичний тренінг «Реалізація курсу «Вчимося жити разом», на якому були присутні: методист методичного кабінету відділу освіти міської ради Пасічник Т.С., представники комунальних закладів освіти. Ознайомлення з даним курсом провела педагог-тренер Богданова С.О.
   Окреме заняття та новаційний тренінг з учасниками провела завідувач науково-методичною лабораторією основ здоров'я, безпеки життєдіяльності та охорони праці КОІППО імені Василя Сухомлинського Железнова Тетяна Петрівна.

Фотоматеріали



В рамках впровадження проекту «Вчимося жити разом» учні школи та вчителі пройшли онлайн-опитування.
У сучасному світі багато країн стикаються з такими явищами, як політична нестабільність, насилля і збройні конфлікти. Політичні та соціальні негаразди завжди ускладнюють реалізацію прав людини, особливо негативно вони позначаються на молодому поколінні, обмежуючи базові права дітей та молоді, в тому числі й на освіту. Водночас, саме освіта є могутнім соціальним інструментом для розбудови миру і консолідації суспільства. У доповіді «Освіта: прихований скарб», відомої як доповідь Жака Делора, ЮНЕСКО сформулювала ключові завдання – чотири «стовпи» освіти на ХХІ століття: уміння вчитись, уміння діяти, уміння бути й уміння жити разом.
   Кожен з цих «стовпів» є важливим, але саме «уміння жити разом» набуває особливого значення в умовах збройного конфлікту, який триває на сході України.
   Основною метою проекту «Вчимося жити разом» є сприяння адаптації тимчасово переміщених дітей та підлітків у приймаючих громадах довкола зони конфлікту на сході України через розвиток життєвих навичок та надання психологічної та соціальної підтримки дітям та підліткам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні.
   В рамках впровадження проекту «Вчимося жити разом» учні школи та вчителі пройшли онлайн-опитування.

Коментарі